Historia firmy

Od 1994 roku Składnica Części Zamiennych „ROLNIK” zajmuje się sprzedażą części zamiennych do maszyn i urządzeń rolniczych. Wraz z rozwojem firmy poszerzamy naszą ofertę. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oprócz sprzedaży szerokiej gamy artykułów świadczymy usługi m.in. transportowe, warsztatowe, odśnieżania dróg, koszenia zbóż oraz inne. Obecnie nasza firma zatrudnia ponad 20 pracowników i jest jedną z największych w regionie jeśli chodzi o asortyment rolniczy. Oprócz tego posiadamy bogatą ofertę asortymentu motoryzacyjnego, ogrodniczego, a także budowlanego. Rozwój naszej firmy nie byłby możliwy gdyby nie zaufanie i lojalność naszych klientów.

Naszą działalność handlowo-usługową prowadzimy w województwie podkarpackim w trzech punktach:

- Lubaczowie,

- Narolu,

- Rokietnicy.

 

Rozwój firmy

1994 – początek działalności w Lubaczowie przy ul. Adama Mickiewicza w sklepie o powierzchni 70m2.

1997 – w związku z dynamicznym rozwojem siedziba firmy zostaje przeniesiona z centrum Lubaczowa na ulicę Jana III Sobieskiego do nowego budynku (700m2), w którym oprócz prowadzenia sprzedaży zaczynamy świadczyć również usługi.

2000 – zgodnie z misją firmy staramy się być bliżej naszych klientów i wsłuchiwać w ich potrzeby dlatego nasza działalność wychodzi poza granice Lubaczowa, otworzyliśmy sklep w Narolu przy ulicy Targowej (80m2).

2004 – aby zapewnić naszym klientom z Narola i okolic dostęp do szerszego asortymentu przenosimy się do nowo wybudowanego obiektu (650m2) również przy ulicy Targowej obok rozlewni wód Galicja.

2013 – siedziba firmy w Lubaczowie zostaje przeniesiona do nowego większego budynku pod tym samym adresem.

2014 – uruchamiamy stację paliw w Lubaczowie przy ulicy Jana III Sobieskiego.

2015 – otwieramy sklep w Rokietnicy (ponad 600m2) obok stadionu sportowego.

2021 – uruchamiamy stację paliw wraz z myjnią samoobsługową w Narolu przy ulicy Targowej.

2022 – rozpoczynamy działalność sklepu BHP w Lubaczowie przy ulicy Jana III Sobieskiego, poszerzając tym samym ofertę z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

 

Misja firmy

Naszą misją jest zapewnienie fachowej pomocy klientom. Chcemy aby produkty kupowane w naszym sklepie zaspokajały potrzeby nabywców dlatego podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Nasi pracownicy chętnie doradzą i pomogą rozwiązać Twój problem.